Yerel market fırsatı kaçırmadı: Tüm BİM’leri kapatacağız, aynı gün Aybimaş açacağız

Kırıkkale'de faaliyet gösteren yerel market Aybimaş'ın yöneticisi, hedefteki BİM'in ildeki tüm şubelerinin kapatılması için 'her şeyi yapacaklarını' söyledi.

KRONOS 06 Aralık 2022 GÜNDEM

Kırıkkale’deki Aybimaş isimli marketler zincirinin Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ayan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ‘FETÖ’ imasında bulunarak hedef göstermesinin ardından istifa eden BİM CEO’su Galip Aykaç’ı hedef aldı. Aykaç için “BİM’in CEO’su denen Cino” ifadesini kullanan Ayan, “Kırıkkale’de Aybimaş ailesi olarak BİM’lerin kapatılması için elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.

Yerel Gazete Kale’nin haberine göre; Aybimaş olarak 25 yerel marketle “hizmet verdiklerini” söyleyen Ayan, “Her zaman devletimizin ve milletimizin yanındayız. Şehit kanlarıyla yoğrulmuş vatan topraklarımızda binlerde iş adamı yetişmiştir. Bunlar hiç bir zaman devletine başkaldırıp kafa tutmamıştır. Halkına hizmet edip devletine vergisini ödemiştir. Ancak bu ahlaksız bu densiz BİM’in cinosu öyle kudurmuş ki kendisinde bir kudret görüp haddini aşarak devletimize ve devlet büyüklerimize hakaret etmiştir” şeklinde konuştu.

‘ÖYLE BİR CEVAPLA BAŞLAYACAĞIZ Kİ…’

“BİM’in cinosunun bu hadsizliğine öyle bir cevap ile başlayacağız ki Kırıkkalemizden başlayarak tüm illerimizde bu harekat dalga dalga büyücek ve siz bu dalganın altında kalacaksınız” diyen Ayan, “Nasıl ki denizler dalgalar ile pisliği kenara atıyorsa bizde sizi bu dalgalar ile kenara atacağız. Kırıkkale’mizde Aybimaş olarak başlattığımız bu proje ile BİM’lerde çalışan kardeşlerimizi halkımızı BİM’e tedarik işi yapan esnafımızı mağdur etmeyecektir” ifadelerini kullandı.

‘AYNI GÜN AYBİMAŞ MARKETİ AÇACAĞIZ’ 

BİM’in personeli kendi bünyelerinde işe alacaklarını, kapatılacak BİM’lerin yerine de aynı gün aynı bölgeye kendi marketlerini açacaklarını söyleyen Ramazan Ayan, sözlerini şöyle sürdürdü:  “Şehrimizde bulunan BİM şubelerinde çalışan tüm kardeşlerimizi yarın itibariyle Aybimaş’a işe başlatacağız. Şehrimizin mahallerinde bulunan BİM marketlerinin faaliyetlerinin son bulması durumunda aynı gün aynı bölgeye Aybimaş marketi açacağız. Bölgemizde BİM’e yerel tedarik işi yapan firmaları mağdur etmeden tedarik işlerini Aybimaş’a yönlendireceğiz.”

Aybimaş yöneticisi son olarak, “Diğer illerimizdeki yerli ve milli market sahibi esnaf kardeşlerimizin bu projemize destek vermelerini bekliyor hep birlikte devletimizin yanında olmayı davet ediyoruz. Zaman birlik olma zamanıdır savaşlar günümüzde tank ve tüfekle değil ekonomik silahlar ile yapılmaktadır. Bizim elimizde de güçlü silahlarımızın olduğunu devlet düşmanları bilmelidir” dedi.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com