Siyaseti yeniden ‘Böcek’ler sararken…

HDP'yi dinleyen 'Böcek'lerden Batı'dan uzaklaştıkça gerileyen Türkiye'ye, sorumlu olana soru sorulamayan sistemden ırkçılık karşısında samimiyetle durmaya...

KRONOS 09 Aralık 2020 PODCAST

https://soundcloud.com/user-436877268/091220-kp

Ayşe Yıldırım, Artı Gerçek: “Ana muhalefet liderinin dinlenmesi devlet sapıklığıdır” diyen Süleyman Soylu’ya sormak lazım; HDP binalarına o böcekleri hangi sapık yerleştirdi?

Murat Yetkin, Yetkin Report: Türkiye 2010’lardan itibaren Batı demokrasilerinden uzaklaşıp Ortadoğu coğrafyasına kaydıkça siyaset de ekonomi de haklar da gerilemeye başladı, gerçek bu.

Ahmet Battal, Yeni Asya: Bu öyle bir sistem ki muhalefet ciddî işlerin hesabını soracak doğru bir muhatap bulamıyor. Neden? Anayasal sistemimiz böyle. Neden böyle? Cevap yok! Aslında var da dolaylı. Yani “kral hazretlerine soru mu sorulabilir kardeşim” nevinden.

Mithat Fabian Sözmen, Evrensel: Türkiye’nin ırkçılık konusundaki ikiyüzlülüğü yoluna güçlü bir şekilde devam ediyor. Ancak dünya genelindeki statlarda bundan sonra yaşanması muhtemel ırkçılık hadiselerinde oyuncuların ne yapması gerektiği açıkça ortaya kondu.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com