Akşener’den Bahçeli’nin kapatılsın dediği TTB’ne destek telefonu

MHP lideri Bahçeli'nin kapatılsın dediği TTB'ne Kılıçdaroğlu'ndan sonra Akşener de destek telefonu açtı.

KRONOS 17 Eylül 2020 GÜNDEM

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kapatılmasını istediği Türk Tabipleri Birliği’nin (TTB) başkanı Sinan Adıyaman’la telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Akşener, TTB Başkanı Adıyaman’ın şahsında tüm sağlık çalışanlarına koronavirüs (Covid-19) salgınındaki fedakarca mücadeleleri dolayısıyla teşekkür etti.

Görüşmede salgınla ilgili gelişmeler ve sağlık çalışanlarının çalışma şartları ile ilgili talepler konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, da bugün Adıyaman ile telefonda görüşmüş, salgın süreci ve sağlık emekçilerinin durumu hakkında bilgi almıştı. Kılıçdaroğlu, özverili mücadele için Adıyaman’a teşekkür etmişti.

MHP lideri Bahçeli önceki gün TTB’nin pandemi sürecinde hayatını kaybeden sağlık çalışanları için siyah kurdele takma çağrısının “zehirli ve zillet bir komplo” olduğunu belirtip, birliğin kapatılması yönünde çağrı yapmıştı. TTB ise yaptığı açıklamada hekimlik mesleğinin sorumluluklarını yerine getirdiklerini ifade etmişti.

 

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com